مرکز بین المللی اساتید و درمانگران ریکی گلوبال

1000+ شفا یافته

ما در ریکی گلوبال مفتخریم که توانسته ایم از سال 2008 تا کنون در سراسر جهان به بسیاری از افرادی که خود و اطرافیانشان از بیماری های جسمی، ذهنی و روحی رنج میبرده اند در حد توان یاری رسانیم.

50+ درمانگر ریکی

در طی یک ده گذشته افراد علاقمند بسیاری توسط اساتید ریکی گلوبال توانایی درمانگری ریکی ریوهو (متد اصیل دکتر میکاِو اوسویی) را بدست آورده اند.

اساتید برتر

ریکی گلوبال با دارا بودن یکی از برجسته ترین شجره نامه های ریکی در جهان با نهایت دقت مطالب و تجارب ارزشمند ارائه شده توسط دکتر اوسویی را تدوین و با درنظر گرفتن زمان بندی مناسب اقدام به آموزش مرحله استادی ریکی به درمانگران عضو می نماید. همچنین در پایان دوره گواهینامه بین المللی به رهپویان حقیقت جو اعطا می گردد.

دوره های ارائه شده

پیش نیاز تمامی دوره ها گذراندن تکنیک شیک آپ می باشد

شیک آپ

تکنیک شیک-آپ یک متد منحصر بفرد می باشد که در سال 2008 توسط استاد فرهاد ولدخانی ابداء و تدوین گردیده است. این دوره شامل 6 جلسه مشاوره خصوصی بصورت آنلاین یا حضوری می باشد و طی آن سه کالبد از مجموع هفت کالبد فرد مورد پاکسازی عمیق قرار گرفته و موجب برطرف شدن کسالت،احساس رخوت و افسردگی در فرد میشود

شبکه های اجتماعی ریکی گلوبال

برای دریافت جدیدترین مطالب آموزشی و دوره ها ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دوره های محبوب

پرامتیازترین ها

چه کسی آنلاینه

هیچ کاربری آنلاین نیست

کد گواهی نامه

.Copyright © 2005-2023 Reiki Global , All Rights Reserved